BAYİLİK
Hemen Başvur
BİZE ULAŞIN
0850 346 9 379

Hakkımızda

2007 yılında EMR Mobil Araç Temizlik Hizmetleri San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. bünyesinde kurulmuş olan DRY CAR CARE Professional Carwash Systems, Amerika ve Avrupa’da 1996 yılından beri güvenle tercih edilen ve Türkiye’de oto bakım sektöründe yeni bir açılım olan ‘’Susuz & Gezici Araç Temizliği’’ konseptini ülkemize hizmet ve istihdam olarak kazandırma ve tanıtma hedefiyle faaliyetlerine başlamış öncü bir firmadır.

25 yılı aşkın tekstil geçmişi olan KAYABAŞI Tekstil Ltd. Şti. ve PRF Tekstil Pazarlama Ltd. Şti.‘nin köklerinden gelen DRY CAR CARE, oto bakım sektörüne de girerek hizmet alanlarını genişletmiştir. Yayılmış bayii ağı ile Türkiye’ nin her noktasına eşit kalitede hizmet götürmeyi ilke edinen DRY CAR CARE tekstil sektöründeki üretim, pazarlama, satış ve müşteri ilişkilerindeki deneyimlerini ürün tedarik zincirleri ile kuvvetlendirip müşterilerine ve bayilerine fark yaratan bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Saygılarımızla,
ERGİN KAYABAŞI
Firma Sahibi

Size Ulaşalım

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

BİZE ULAŞIN
0850 346 9 379

Firmamız, modern yaklaşımı ve yenilikçi çizgisiyle sektöre hareket kazandırmış ve marka değerini kısa zamanda üst sıralara taşımıştır. Tamamlanması 2 yıl süren ar-ge çalışmalarının ardından yaptığı özel anlaşmalar ile sektörde lider firma olan DRY CAR CARE, Türkiye’nin geneline yayılmış bayii ağı ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

DRY CAR CARE, 2007 yılından beri faaliyetlerini her geçen gün arttırmakta ve geliştirmektedir. Gerçekleştirilmiş olan bireysel ve kurumsal çalışmalarla sistemini ve adını her geçen gün daha geniş kitlelere yaymakta, Avrupa ve Asya kıtalarında da temsilciliklerini açmış bulunmaktadır. 2013 yılından beri avm car care sektörünün en hızlı büyüyen markası olan DRY CAR CARE genel merkez çalışmalarını Türkiye’ nin en büyük avmleri olan ÖZDİLEK PARK İSTANBUL avm, VİALAND avm, PİAZZA avm, OPTİMUM avm, KENTMEYDANI avm ve BİZ CEVAHİR HALİÇ avm ’de toplam 8.000 metrekareyi aşan hizmet noktalarından devam ettirmektedir. Gerek Türkiye gerekse de diğer dünya ülkelerinde gerçekleştirilen faaliyetlerle, güçlü kurumsal yapısıyla ve sağlam temeller üzerine oturtulan sistemiyle DRY CAR CARE büyümeye devam etmektedir.

Misyon & Vizyon

Küresel ısınmanın ve susuzluğun olumsuz etkilerinin dünyada olduğu kadar Türkiye’de de büyük bir problem olarak algılanmaya başlandığı günümüzde ‘’NANO- Teknolojik’’ ürünleri, ‘’Çevreci’’ yaklaşımı ve ‘’Ekolojik’’ yapısı ile yeni dünya düzeninde, ülkemize çağı yakalatmak adına kurumsal olarak destek vermeyi amaçlamaktadır.

Konsept, Avrupa Birliği’ne uyum sürecinde ruhsatları iptal edilmeye başlayan klasik oto yıkama sistemlerine çağdaş bir alternatif olmasıyla dikkat çekicidir. Ayrıca markamız, mevcut klasik yıkamaların revizyonu ile sektörün hareket ve hedef kitleye ulaşma kabiliyetini maksimize etme adına çalışmalarını sürdürmekte, bünyesine katılacak yeni iş ortakları ile güçlü bir franchise ağı kurarak bu hizmeti Türkiye genelinde ve komşu ülkelerde bir standart haline getirmeyi hedeflemektedir.

Yakın gelecekte oto temizliği ve bakım sektöründe tek geçerli meslek olacağına inandığımız ‘Susuz & Gezici Araç Temizliği ’ konsepti ülkemizde henüz çok yeni olduğu için önü çok açıktır ve hizmeti anında kazanca çeviren ve hizmet verilirken aynı anda reklamını da yapabilen dünya üzerindeki nadir işlerden biri konumundadır.

Saygılarımızla,
ERGİN KAYABAŞI

Firma Sahibi