BAYİLİK
Hemen Başvur
BİZE ULAŞIN
0850 346 9 379

Sıkça Sorulan Sorular

Susuz Araç Temizliği Aracımı Çizer mi ?
Kesinlikle hayır. DRY CAR CARE Susuz Temizleme Solüsyonu, içerisinde bulunan bitkisel yağlar ve polimerlerle kiri yüzeyden ayırır, mikro fiber bezde (+) yüklü olup (-) yüklü kiri mıknatıs gibi çekerek çizmeden hem temizler, hem de kılcal çiziklerinize içerisindeki cila ile bakım yapar.
Neden "Susuz Yıkama" deniyor ?
Ürünülerimiz su bazlıdır fakat tatbik edilişinde su kullanılmadığı için, bütün dünyada bu tip işlem "susuz yıkama" olarak adlandırılmaktadır.
Ürünümüzde herhangi bir kimyasal veya zehirli bir madde var mı ?
Ürünlerimiz tamamen bitkisel olup, içinde hiçbir kimyasal, inorganik, zehirli madde, teflon, karbon, akrilik yoktur. Alerjik değildir. İsterseniz bitkilerinizi bile sulayabilirsiniz...
Alkol içeriyor mu ?
Kesinlikle hayır.
Arabamın cilasına zarar verir mi ?
Arabanın üzerindeki mevcut cilanızı bozmadığı gibi her uygulamada ürünlerimizin içerisinde bulunan canabua wax ve polimerler sayesinde aracınızın boyasının bakımını yaparak ekstra bir parlaklık kazandırır.
Araç boyasının metalik veya opak olması fark eder mi ?
Fark etmez. Bilhassa koyu ve siyah renkli araçlarda daha parlak görünür ve rakipleriyle kıyaslanamayacak şekilde farkını gösterir. Diğer susuz ürünlerde araçta kalan iz DRY CAR CARE güneşin kavurucu sıcağında, simsiyah bir arabaya dahi uygulansa İZ BIRAKMAZ.
Aracımı yıkattıktan sonra cila yapabilir miyim ?
Cilanın boyanıza tatbikini önleyecek hiçbir tabaka bırakmaz. Bilakis yüzeyi tertemiz yaparak, üstelik kendi içindeki cila hammaddesi sayesinde yapacağınız cilayı kolaylaştırır.
Güneş altında uygulama yapılabilir mi ?
DRY CAR CARE ürünlerinin rakiplerine karşı en iddialı özelliklerinden biride güneş altında bile uygulanabilinmesidir. Ürünlerimizi istediğiniz yerde, istediğiniz zaman, hiçbir yeri kirletmeden kullanabilirsiniz.
Sinek, böcek, kuş pisliklerini de çıkartabiliyor musunuz ?
Sinek, böcek ve kuş pislikleri aracınızın en çok ön cam, kaput, farlar ve yan aynalar gibi noktalarında bulunmaktadır, özellikle kuruduklarında temizlemesi zordur. Hatta basınçlı uygulamalarda bile çok zor çıkan bu kirleri DRY CAR CARE 'in çizmeden ne kadar kolay çıkardığını göreceksiniz.
Peki boyadaki yuvarlak lekeler nedir? Onları da temizleyebilir misiniz ?
Bunlar genellikle kireçli sudan, asitli yağmurlardan meydana gelir. Aracınız sürekli DRY CAR CARE Nano Teknolojik Araç Temizliği Hizmeti ile ile yıkatılırsa, böyle lekelerin oluşmasına mani olunur.
DRY CAR CARE ile aracımı yıkattığımda çevreye ne gibi faydam olur ?
En başta; alternatifi olmayan tek madde olan suyun tasarrufunu sağlarsınız. Otomatik yıkama makinelerinde ortalama 70 litre, hortumla yıkamada ise 150 litre su israf edilirken, DRY CAR CARE temizliğinde su kullanılmaz. Bu nedenle dünyanın pek çok ülkesinde hortumla araba yıkamak kendi evinizde dahi olsa yasaklanmıştır. Sözde değil özde de organik olduğu için çevre kirliliğine neden olmaz.
Size Ulaşalım

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

BİZE ULAŞIN
0850 346 9 379