BAYİLİK
Hemen Başvur
BİZE ULAŞIN
0850 346 9 379

İstanbul Teknik Üniversitesi Çizilmezlik Raporu

Türkiye ’de 2007 yılından beri Nano Teknolojik Susuz Araç Temizliği Sisteminin lider markası olan DRY CAR CARE ürünlerinin tamamını yapmış olduğu master distribütörlük anlaşması çerçevesinde Amerika ’dan ithal etmektedir.

Kullanılmakta olan ürünler Türkiye şartları için özel olarak formülize edilmekte ve ağır çamurlu şartlarda bile araçlara zarar vermeden %100 çizilmeleri önleyerek temizlik işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir.

Üstün koruma ve temizlik sağlayan bu ürünler İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır.

Size Ulaşalım

Uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

BİZE ULAŞIN
0850 346 9 379

Sizde DRY CAR CARE ‘in Nano Teknolojik Susuz Araç Temizliği Ürünlerini Türkiye ’nin en prestijli üniversitelerinden biri olan İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ 'nin raporu doğrultusunda güvenle kullanabilirisiniz.

Su, köpük, sünger ve fırça ile yapılan basınçlı klasik oto yıkama uygulamalarında kullanılan materyallerin yüzeyde yaratmış olduğu sürtünme ile oluşan kılcal çizikler, susuz araç temizliği solüsyonlarının formülünde bulundurduğu doğal kayganlaştırıcılar, sülfatlar ve polimerler sayesinde tamamen engellenmektedir. İstanbul Teknik Üniversitesi ’nin onayladığı DRY CAR CARE susuz araç temizliği solüsyonları aracın çizilmesini %100 'e kadar engellediği gibi yüzeyin parlamasını ve korumasını sağlar.